Piyano

Piyano

Revizyon Akademide Piyano Eğitimi

Eğitimlerimiz üç bölümden oluşmaktadır. Başlangıç,Orta ve İleri Seviye Öğrencilerimiz deneme dersi ve seviye tespiti ile kendisine en uygun bölümde eğitimine başlayacaktır.

Her bölüm kendi içinde bir bütün olup seviyeye uygun nota yazma ve okuma etütleri,tekrar çalışmaları ve teknik egzersizleri kapsamaktadır.

Bununla beraber doğru zaman,keskin ritim ve kuvvetli vurgular kullanılarak, öğrencilerimizin hissederek çalma alışkanlığı daha en başlarda kazandırılmaktadır 

Birçok genç ve yetişkin öğrencilerimiz,okullarda yıllarca müzik dersi almalarına rağmen nota okuma problemi yaşamaktadır.İlk amacımız,hala büyük bir engel olarak görülen nota okuma alışkanlığını geliştirmektir.

Kurumumuz herhengi bir akademik seviyeyi temsil etmemektedir. Basit olarak birbirini takip eden bölümlerden oluşmaktadır.(başlangıç-orta-ileri)

Öğrencilerimizin her derste ustaca çalabilecekleri eser adedi farklılık göstereceğinden,eser sayısına göre ders planı yapmak yanlış olacaktır. Kurumumuzda ders sıralamasına göre değil öğren ve ilerle mantığıyla eğitim verilmektedir.

Öğrencimizin her derste ne kadar öğrenebileceğine karar verme yetkisi,öğrencinin gayreti ile birlikte öğretmene aittir. 

Eğitim sürecinde Klasik eserler ,Blues ve Caz Standartlarından birçok eser icra edilecektir.

Revizyon Akademi Sahnesi Azmini başarısıyla taçlandıran öğrencilerimize açık.

İçeriği Paylaşabilirsiniz:

Copyright © 2020 - Revizyon Akademi. Tüm Hakları Saklıdır.